KUP KARNET ONLINE
KUPUJĘ!

CENNIK KARNETÓW BEZ UMOWY BEZ ZOBOWIĄZAŃ

# siłownia, sala kardio, sauna #OKRES

Cena karnetu brutto (z VAT)

3 TYGODNIE
79 zł/mc
2 TYGODNIE
59 zł/mc
1 TYDZIEŃ
49 zł/mc


OSOBY < 26 lat

OKRES

Cena karnetu brutto (z VAT)

3 TYGODNIE
69 zł/mc
2 TYGODIE
49 zł/mc
1 TYDZIEŃ
39 zł/mc


Opłata wpisowa dla nowych klientów 1 zł

Wybierając nasz karnet płacisz, kiedy chcesz i korzystasz ze wstępu do klubu, kiedy chcesz

W celu dokonania zakupu karnetu ZALOGUJ SIĘ. Jeżeli nie posiadasz konta ZAREJESTRUJ SIĘ

AKCEPTUJEMY KARTY

  

TRENINGI PERSONALNE I MASAŻE
oferta w recepcji klubu.

GODZINY OTWARCIA

Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek
700 - 2200
Sobota
900 - 1500
Niedziela
900 - 1500

KADRA

Marta Kluszczyńska
Menedżer ds. fitness i marketingu / Instruktorka fitness
Marta Kluszczyńska
Menedżer ds. fitness i marketingu / Instruktorka fitness
Data urodzenia: 29.06.1978
Instruktoka fitness od 1999 roku. Jedna z pierwszych instruktorek programu spinning w Polsce (licencja 2001 rok), międzynarodowy instruktor BodyArtTM, Fitnessową pasję łączy z wykształceniem z zakresu zarządzania i marketingu (absolwentka AM w Gdyni). Instruktorka jeździectwa i pływania. Od dziecka zafascynowana sportem. Uwielbia pracę w grupie na sali fitness. Szczególną opieką otacza Panie w ciąży, oraz bardzo zwraca uwagę na problemy zdrowotne w aspekcie ćwiczeń. Największą satysfakcję daje jej zmęczony uśmiech klientów
Izabela Kruczyńska
Menedżer
Izabela Kruczyńska
Menedżer
Data urodzenia: 10.08.1987r.
Technik ekonomista, absolwentka Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku - specjalność Turystyka uzdrowiskowa, wellness i SPA, absolwentka Akademii Morskiej w Gdyni - Usługi Żywieniowe i Dietetyka. Z klubem Active współpracuje od marca 2010 roku. Niepoprawna optymistka. Ważne dla niej jest indywidualne podejście do każdego klienta. Nie znosi monotonii. Pozytywny nastrój przynoszą jej kontakt z ludźmi, spinning, basen, muzyka
i dobra kawa.
Katarzyna Bagińska
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży i Social Media
Katarzyna Bagińska
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży i Social Media
Data urodzenia: 10.04.1993r.
Absolwentka kosmetologii ceniąca sobie zdrowy tryb życia. Towarzyska, nie boi się nowych wyzwań, pomagających odkrywać samą siebie. Ambitna i chętna zdobywania doświadczeń, które dzięki pracy w Active Fitness w przyszłości pomogą jej osiągnąć swoje cele. Lubi podróżować, zafascynowana Wielką Brytanią i tamtejszą kulturą.
​Maja Wiśniewska
Instruktorka fitness / Trener personalny
​Maja Wiśniewska
Instruktorka fitness / Trener personalny
Data urodzenia: 03.06.1983
Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i wszechstronnych instruktorek fitness w Trójmieście. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć. Instrukorka windsurfingu i narciarstwa. Jej energia i zaangażowanie powodują, iż zajęcia Mai są wyjątkowe. Licencję programu spininng posiada od 2001 roku. Jedna z nielicznej kadry pierwszego gdyńskiego klubu fitness EUROFIT.
​Monika Żółkoś
Instruktorka fitness / Nauczycielka jogi
​Monika Żółkoś
Instruktorka fitness / Nauczycielka jogi
Data urodzenia: 30.08.1976
Instruktor fitness i Johnny G Spinning, nauczyciel jogi (OM Joga Classic School Agaty Biernat).  Pracuje w zawodzie od piętnastu lat, ciągle poszerzając swoją wiedzę na licznych szkoleniach, warsztatach i konwencjach (OM, PFS, EFS, ISFS). Posiada licencję A przyznaną w 2006 roku przez cenionego szkoleniowca Dimitrisa Koutrasa. Pasjonatka form choreograficznych (3/4 dance & step) oraz wzmacniających, które ewoluują w stronę rehabilitacji oraz treningu personalnego. Doceniana za energię, precyzję oraz pozytywne nastawienie do ćwiczących z nią osób. Od kliku lat fascynuje się jogą i z nią zamierza związać swoją przyszłość.  
​Anna Fiałek- Kubiszewska
Instruktorka fitness
​Anna Fiałek- Kubiszewska
Instruktorka fitness
Data urodzenia:01.11.1971
Fitnessem zaczęła interesować się jeszcze na studiach. Długo ćwiczyła tylko dla siebie. Ale im dłużej była klientką fitness klubów, tym bardziej korciło ją aby spróbować poprowadzić zajęcia. W końcu podjęła decyzję - w 2005 roku ukończyła kurs instruktora. I tak się zaczęło - zajęcia wzmacniające, spalające tkankę tłuszczową, było ich coraz więcej. W końcu odkryła pilates. I zachwyciła się! Poznawanie i rozumienie własnego ciała jest dla niej czymś niesamowitym. Cały czas szkoli się i pogłębia swoją wiedzę. Ćwiczenia traktuje jako najlepszą formę odpoczynku oraz relaksu i odcięcia się od codziennego pośpiechu.
​Dorota Pryputniewicz-Flis
Instruktorka fitness
​Dorota Pryputniewicz-Flis
Instruktorka fitness
Data urodzenia: 23.10.1974
Od wielu lat związana ze sportem. W młodości trenowała taniec towarzyski. Instruktorem fitness jest od 2009 r. Swoją pasję realizuje prowadząc zajęcia wzmacniające oraz choreograficzne. Posiada uprawnienia PFI Basic Instructor, PFI Step Basic Instructor, Official ZUMBA Instructor, OM BOSU, PFI PUMP&TONE BASE. Jest uczestnikiem warsztatów i konwencji fitness (PFI dance, step, hip hop soul, JM Crazy Step, PFI Choreography Body & Soul).
​Katarzyna Różańska
Instruktorka spinning
​Katarzyna Różańska
Instruktorka spinning
Data urodzenia:04.04.1976
Z fitnesem związana jest w zasadzie od zawsze - takie jej małe hobby - oczywiście początkowo jako wierny klient. Instruktorem spinning została w 2010 roku i to dzięki Active Lady Fitness, gdzie jeszcze bardziej "pokochała" spinning. I dlatego ukończyła szkolenie Johnny G Spinning. Dodatkowo cały czas stara się uczestniczyć w szkoleniach i warsztatach, które pozwlają jej pogłębiać wiedzę z tego zakresu. Na zajęciach wykorzystuje każdą minutę, aby zapewnić wszystkim uczestnikom maksimum "zmęczenia" przy dobrej muzyce i technice jazdy. Spinning to nie tylko sport, to także jej pasja.
​Iwona Jaworska
Trener personalny
​Iwona Jaworska
Trener personalny
Data urodzenia: 06.03.1989
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku,Trener II klasy kulturystyki,specjalista w zakresie szczupłej i zgrabnej sylwetki, miłośniczka trudnych wyzwań, pasjonatka sportów zimowych, jazdy na rowerze oraz tańca. Od dziecka związana z ruchem. Gdy wszystkie małe dziewczynki marzyły o tym, aby zostać księżniczkami, ona już wiedziała, że w przyszłości jej praca będzie  związana ze sportem. Od najmłodszych lat pokochała jazdę na rowerze, biegi, skoki. Zamiłowanie do sportu w przyszłości umożliwiło ukończenie Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, gdzie uzyskała tytuł trenera II klasy kulturystyki. Swoją niegasnącą energią i ciężką pracą motywuje do działania, dzięki czemu osiąga postawione sobie cele. Jako trener personalny jest bardzo wymagająca, solidna i sumienna „Jeśli już się za coś zabieram, to całym sercem i wkładem, a oczekiwane efekty są tylko puentą moich działań”.
Bernadeta Rzymkowska
Trener fitness
Bernadeta Rzymkowska
Trener fitness
Data urodzenia: 11.05.1976
Magister wychowania fizycznego AWFiS. Instruktorka fitness od 16 lat oraz od 2 lat Trener Personalny.  Swoją pasję realizuje prowadząc zajęcia głównie wzmacniające m.in. Body Pump. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, warsztatach, a także konwencjach fitness, Szczególną uwagę zwraca na prawidłową technikę oraz bezpieczeństwo na zajęciach. Brak nudy i dużo motywacji na każdej lekcji.
Katarzyna Sołczyńska
Nauczycielka Jogi
Katarzyna Sołczyńska
Nauczycielka Jogi
Kasia jest dyplomowaną nauczycielką Jogi według metody Iyengara. Trening nauczycielski odbyła w Iyengar Yoga Institute Maida Vale w Londynie pod okiem Stephena Richardsona i Sallie Sullivan.
Praktykę jogi rozpoczęła 11 lat temu, zainspirowana lekcjami prowadzonymi przez Agatę Biernat i Małgosię Stanisławską. Ostatnie 9 lat praktykuje i uczy  się od nauczycieli w Anglii (Ofra Graham, Penny Chaplin, Marco Cannavo, Rosemary da silva, Judy Lynn, Korinna Pilafidis-Williams).
Regularnie doskonali swoją praktykę na warsztatach prowadzonych przez Abhijata Sridhar Iyengar, Birjoo Mehta, Manouso Manos , Lois Steinberg, Devaki Desai, Uday Bhosale, Gabriella Giubilaro,Pixie Lillas .
Katarzyna Gałązka
Nauczycielka Jogi
Katarzyna Gałązka
Nauczycielka Jogi
Data urodzenia: 05.05. 1980.
Z joga nierozerwalnie związana od wielu lat. Szczególnie nastawiona na zagadnienia kobiece - pracę z paniami w czasie ciąży, powrót do praktyki po porodzie oraz pracę nad mięśniami dna miednicy.
Obecnie uczestniczka szkolenia nauczycielskiego Introductory I/II prowadzonego przez Katarzynę Pilorz.
Katarzyna Ambroszkiewicz
Instruktorka spinning
Katarzyna Ambroszkiewicz
Instruktorka spinning
Data urodzenia: 10.01. 1967
Od najmłodszych lat jest  związana ze sportem, dlatego jej celem jest zarażanie ludzi ruchem na każdym etapie życia . Podczas zajęć spinning dużą wagę przywiązuje do techniki i bezpieczeństwa oraz dba o przyjemną atmosferę starając się dobrać jak najlepszą muzykę .
Anna Piłat
Instruktorka fitness/Trener personalny
Anna Piłat
Instruktorka fitness/Trener personalny
Data urodzenia:07.08.1988.

Magister Gdańskiej AWFiS dwóch specjalności- ćwiczenia siłowe i nowoczesne formy gimnastyki. Odbyła roczny staż w zakładzie sportów siłowych gdańskiej AWFiS, gdzie szkoliła przyszłych instruktorów fitness i trenerów personalnych. Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym. Instruktor Spinning. Pasjonatka sportów wodnych- międzynarodowy instruktor IKO Kitesurfing. Prowadzi swoją szkołę kitesurfing w Jastarni.
Praca z ludźmi jest jej sposobem na życie, zawsze uśmiechnięta i gotowa dzielić się swoją energią z innymi. Jej motto to: „jak masz coś robić, rób to dobrze”. Na zajęciach nie uznaje lenistwa, dlatego egzekwuje poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń i utrzymuje intensywność zajęć.
Katarzyna Papunewska
Instruktorka spinning
Katarzyna Papunewska
Instruktorka spinning
Uprawia fitness od wielu lat ze szczególnym uwzględnieniem spinningu -   dlatego, że to wielowymiarowy trening łączący efektywność, dobrą zabawę i dobrze wykorzystany wolny czas, W swoje zajęcia wplata rownież wzmacnianie-wszelakie deski, przysiady, brzuchy, hantle sa dla niej milym i skutecznym uzupelnieniem treningow kardio , Dla Kasi najważniejsza w zajęciach jest  poprawna technika i bezpieczeństwo .
Oskar Bradtke
Trener personalny
Oskar Bradtke
Trener personalny
Od najmłodszych lat interesuję sie dbaniem o idealną sylwetkę i zdrowy tryb życia przez co poznał dogłebnie świat sportu i kulturystyki. Instruktor ProfiFitnessschool. Dzięki swojej determinacji i zaangażowaniu był finalistą Mistrzostw Polski Juniorow w Kulturystyce- co było bardzo dużym osiągnieciem. Zgrabna sylwetka, sprawność, dobra kondycja, a także zdrowie - to coś co jest na wyciągnięcie ręki każdego z nas. Nasz instruktor potrafi zmotywować do działania, a także wspierać w dążeniu do wskazanych celów, ponieważ sam jest doskonałym przykładem ogromnej detrerminacji i pokonywania słabości. Jak sam powtarza: " Rób to co musisz by dojść tam gdzie chcesz ".
 

KONTAKT


ACTIVE Sp. z o.o.
(Centrum Handlowe BATORY 3 poziom)
ul. 10 Lutego 11, 81-366 Gdynia

NIP: 586 215 28 39      Regon: 220092167      KRS: 0000240032